Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32321DC0 - Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • stal nierdzewna
Numer produktu 32321DC0
Kod EAN 4005176830235

Opis produktu

Bateria zlewozmywakowa GROHE Minta wykonana z najwyższej jakości materiałów i pokryta matową powłoką ze stali nierdzewnej SuperSteel swoją funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem będzie Cię zaskakiwać każdego dnia. Dzięki jej wysokiej, obrotowej wylewce z łatwością napełnisz wysokie garnki, a czyszczenie uporczywie tłustych patelni dotąd nie było tak proste. Aby uzyskać większy zasięg wylewki, wystarczy wyciągnąć perlator – teraz bez trudu dotrzesz w ciężko dostępne miejsca. Nasi inżynierowie dołożyli wielu starań, żeby eksploatacja baterii była liczona w latach. Dlatego w jej wnętrzu znajduje się ceramiczna głowica SilkMove®, która gwarantuje błyskawiczne ustawienie odpowiedniej temperatury i ilości przepływu wody. Odmień swoją kuchnię z baterią zlewozmywakową GROHE Minta i wprowadź ją na najwyży poziom komforrtu i funkcjonalnosci.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka z solidnego metalu daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46015DC0
2 Cap 46025DC0
3 glowica 46048000
4 Pull out spray 46857DC0
4.1 Non-return valve 08565000
4.2 Flow straightener 13997000
5 Shank fastening assembly 46345000
6 Shower hose 48293000
7 Lever 40684DC0*