Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32067000 - Minta Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • chrom
Numer produktu 32067000
Kod EAN 4005176811142
1,461.24 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

W kuchni spędzamy nawet kilkadziesiąt godzin w skali miesiąca, dlatego tak ważne jest, aby urządzić ją w sposób funkcjonalny i elegancki. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi bateria zlewozmywakowa GROHE Minta. Jej stylowa forma, oparta na kształcie litery „U” przykuję spojrzenie każdego kto wejdzie do pomieszczenia. By jeszcze bardziej wyeksponować elegancki design, całą powierzchnie pokryliśmy chromem StarLight®. Zapewnia on lustrzany blask, a także chroni przed zarysowaniami i zmatowieniem. Sprawia również, że armatura jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetarcie ściereczka z mikrofibry, by bateria znów oczarowała Cię swym lśnieniem. Z podobną dbałością, nasi inżynierowie zaprojektowali ceramiczną głowice SilkMove®. Dzięki niej z niezwykłą precyzją wyregulujesz strumień wody, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Pozwoli Ci to w pełni cieszyć się z funkcjonalności, jaką zapewnia wysoka wylewka z wyciąganą końcówką i wszechstronnym kątem obrotu 360°. Napełnianie dużych garnków wodą, płukanie warzyw i mycie zlewu nigdy nie były tak proste jak z baterią GROHE Minta.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Wyciągana wylewka dla jeszcze większej swobody wykonywania kuchennych prac

Dla większej swobody i wszechstronności użycia, bateria została wyposażona w wyciąganą wylewkę, która ułatwi mycie zlewu, płukanie warzyw, czy napełnianie dużych naczyń. Możesz także wybrać między strumieniem perlatora a prysznicowym, a po wyłączeniu przepływu, ustawienia wrócą do początkowych.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46015000
2 Cap 46025000
3 glowica 46048000
4 Pull out spray 46925000
4.1 Mousseur 13952000
4.2 Non-return valve 08565000
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46345000
7 Temperature limiter 46375000*
8 Minta lever 40684000*