Znajdź salony
Showrooms
 • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rainshower Cosmopolitan 310 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień

26067BE0 - Rainshower Cosmopolitan 310 Deszczownica z przepustem stropowym 142 mm, 1 strumień
 • polished nickel
 • brushed nickel
 • brushed warm sunset
 • warm sunset
 • brushed hard graphite
 • hard graphite
 • chrom
 • stal nierdzewna
 • brushed cool sunrise
 • cool sunrise
Numer produktu 26067BE0
Kod EAN 4005176427329

Opis produktu

GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 - deszczownica jednostrumieniowa

Deszczownica GROHE Rainshower Cosmopolitan 310 to mariaż wysublimowanej elegancji i najwyższego komfortu kąpieli. Jej powierzchnia, zwieńczona lśniąca warstwą w kolorze niklu, sprawi, że łazienka zyska czysty, wyjątkowy wygląd, a Ty poczujesz się jak w swoim prywatnym SPA. Dodatkową zaletą powłoki jest jej odporność na uszkodzenia oraz łatwość czyszczenia – wystarczy przetrzeć jej powierzchnię wilgotną ściereczką z mikrofibry, aby odzyskała blask i higieniczną czystość. Zadbano również o wygodę użycia. Zawarta w deszczownicy technologia GROHE DreamSpray zadba o pełny i równomierny przepływ w każdej dyszy, a żeby zwiększyć ich trwałość, wykonano je z silikonu SpeedClean, który gwarantuje łatwe usuwanie osadów wapiennych. Wystarczy przetreć je palcem lub wilgotną ściereczką, w celu pozbycia się zanieczyszczeń. Oprócz idealnego przepływu i łatwej konserwacji, deszczownica pozwala przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. To zasługa technologii GROHE EcoJoy, która redukuje zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności przepływu, oraz systemu DropStop, który sprawi, że woda nie będzie kapać po skończonej kąpieli. Otul swoją skórę pełnym strumieniem wody i odpręż się po ciężkim dniu z deszczownicą GROHE Rainshower Cosmopolitan 310!

Najważniejsze cechy produktu

Technologia DreamSpray – woda doprowadzana do każdej dyszy prysznica pod równym ciśnieniem

Technologia GROHE DreamSpray zmienia Twoją kąpiel pod prysznicem w absolutnie komfortowe doświadczenie. Zaawansowana konstrukcja słuchawki pozwala na doprowadzenie wody do każdej dyszy, pod równym ciśnieniem, niezależnie od wybranego strumienia.

GROHE EcoJoy - dobry dla środowiska i dla Twojego portfela

Technologia GROHE EcoJoy gwarantuje mniejsze o nawet 40% zużycie wody, przy zachowaniu wysokiego komfortu kąpieli. Chroń środowisko naturalne i zaoszczędź na rachunkach!

Koniec z kapaniem wody, dzięki technologii DropStop

Koniec z kroplami wody powoli skapującymi z deszczownicy po skończonej kąpieli. Dzięki unikalnej funkcji DropStop, która powstrzymuje wypływ wody po wyłączeniu przepływu, możesz zapomnieć o kapaniu!

Strumień Pure Rain - cudownie miękki, jak delikatny letni deszcz

Strumień PureRain to ulepszona wersja strumienia Rain, uznawanego przez naszych klientów za "najbardziej komfortowy", która pozwala cieszyć się jeszcze większymi, bardziej miękkimi kroplami spływającymi na Twoją skórę.

Technologia SpeedClean - łatwe usuwanie kamienia osadzającego się na głowicy natrysku

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz prysznica - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Słuchawka prysznica z wewnętrznymi kanałami wodnymi chroniącymi przed oparzeniem

Dokładna izolacja dróg wodnych wewnątrz prysznica chroni jego powierzchnię przed nagrzaniem, dlatego nigdy nie będzie ona zbyt gorąca w dotyku. Jednocześnie z Twoją delikatną skórą chroniona jest chromowana powłoka, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość prysznica.

Łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia powłoka GROHE StarLight

Powłoka GROHE StarLight to efekt 75-letniego doświadczenia i przywiązania uwagi do szczegółów: idealnie gładka, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj ją wilgotną ściereczką, by zalśniła jak nowa!

Concetto New
Broszura
Concetto New