Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Twoje prywatne GROHE SPA®

Przyjemność użytkowania

Niegdyś miejsce przeznaczone do mycia i pielęgnacji, obecnie łazienka stała się miejscem schronienia - sanktuarium odizolowanym od świata zewnętrznego, miejscem do miłego spędzania czasu i oddania się przyjemnościom.

Powierzchnia przeznaczana na łazienki powiększyła się a wydzielanie odrębnych przestrzeni staje się normą. Przestrzeń do przygotowania, odmładzania, rekreacji i relaksacji - każda spełnia inną funkcję w łazience spa. W dzisiejszych czasach nowa łazienka to inwestycja we własne zdrowie i dobre samopoczucie, pozwól kolekcjom GROHE SPA® przeobrazić twoją codzienną rutynę w zmysłowe doświadczenie.

Kolekcje GROHE SPA®

Kolekcje GROHE SPA® oferują szeroki wybór armatury najwyższej jakości, dla wszelkich rodzajów aktywności w twojej łazience. Od zlewu po wannę i prysznic, każda z atrakcyjnych kolekcji oferuje szeroką gamę produktów, zapewniając ci swobodę dostosowania łazienki do twoich specyficznych wymagań.

Baterie przymocowane do ściany, krawędzi zlewu bądź podłogi ułatwiają wybór idealnego rozwiązania dla twojego zlewu. A ponieważ pojedynczy ręczny prysznic już nie wystarcza - prezentujemy Państwu kompletny wybór zintegrowanych, niestandardowych rozwiązań prysznicowych dla zapewnienia trójwymiarowej, zmysłowej przyjemności.

Trzy kolekcje: GROHE Veris, Allure i Atrio, wnoszą balans i harmonię do nowoczesnej, kosmopolitycznej łazienki poprzez wykorzystanie trzech podstawowych form geometrycznych: rombów, kwadratów i kół.

Romby, jako wizualne odzwierciedlenie naszej filozofii zmysłowego minimalizmu, reprezentują łagodniejszą wersję zdecydowanych linii architektury minimalistycznej. Kwadraty i formy prostokątne to odwołanie do precyzyjnych kątów nowoczesnych wnętrz, podczas gdy płynne kształty kół, cylindrów i łuków wnoszą łagodny, ludzki pierwiastek do kosmopolitycznych przestrzeni łazienkowych.

Naturalnie, każda z kolekcji pozostaje wierna trzem wartościom naszej marki: przyjazny człowiekowi, łatwy i funkcjonalny - co zaowocowało gamą produktów stawiających użytkownika na pierwszym planie i łączących najnowszą technologię z atrakcyjną, intuicyjną konstrukcją.

Przeobraź swoją łazienkę w domowe spa

Inwestycja w nową łazienkę to inwestycja w twoje dobre samopoczucie. Jeżeli już wybrałeś swoją kolekcję baterii, na pewno zastanawiasz się teraz, jak przeobrazić swoją łazienkę w domowe spa?

Paleta kolorów i materiałów wyznaczy charakter twojego spa - ciemne drewno, jasne kamienie bądź odcienie bieli pomagają stworzyć spokojne tło, na którym stworzysz swoje miejsce do relaksu.

Dołącz oświetlenie z rozmaitymi źródłami światła. Czyste i korzystne przy umywalce, miękkie i zmysłowe do nocnych kąpieli.

Ogrzewanie w podłodze i podgrzewany wieszak na ręczniki zapewnią komfort po wyjściu spod prysznica bądź z kąpieli - bez względu na pogodę.

Wybierz podwójną umywalkę bądź szeroki zlew, aby zapobiec porannym walkom o miejsce przed łazienkowym lustrem.

Wolno stojąca wanna w centrum pomieszczenia przyciągnie uwagę do rytuału kąpieli. Dla wygody, wstaw mały stolik na kosmetyki.

Przeznacz możliwie jak najwięcej przestrzeni na prysznic. Wydziel miejsce siedzące, tak abyś mógł zrobić sobie przerwę podczas kąpieli bądź usiąść wygodnie podczas spłukiwania peelingów.

Stwórz miejsce do relaksu z leżanką bądź ławką - miejsce, w którym można spędzić parę minut relaksując się po kąpieli w naszym domowym spa.