Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rozkoszuj się GROHE SPA® każdego dnia

Kolekcja stylowych akcesoriów GROHE SPA®

Kluczem do doskonałych projektów i wspaniałych doznań jest dbałość o detale. I często to najmniejsze szczegóły robią największą różnicę. Dlatego GROHE SPA® obejmuje nie tylko baterie, prysznice i armatury, ale także linię akcesoriów, kolekcję produktów do pielęgnacji ciała i produktów zapachowych dla domu.

GROHE SPA

Kolekcja produktów do pielęgnacji ciała i produktów zapachowych dla domu

Działaj w zgodzie z naturą, nie przeciwko niej. Gama produktów do pielęgnacji ciała GROHE SPA® obfituje w atestowane organiczne składniki myjące i odżywcze dla skóry.

Wyprodukowane z organicznej trawy morskiej, zbieranej ręcznie na dzikich wybrzeżach Atlantyku, kosmetyki te obudzą twoje zmysły pobudzającą mieszanką limonki, pomarańczy, grejpfruta oraz olejków ylang ylang i drzewa sandałowego.

Aby dopełnić całości wypełnij powietrze tą samą odświeżającą nutą zapachową. W skład kolekcji wchodzi spray zapachowy oraz świeca zapachowa wyprodukowana z organicznego wosku pszczelego i wosku sojowego.

GROHE SPA

GROHE SPA® Stylowe akcesoria

Od głowy po czubki palców, na zewnątrz i wewnątrz - GROHE SPA™ to rozkosz dla twoich zmysłów. Owiń się w nasze miękkie bawełniane szlafroki i ręczniki; używaj naszych naturalnych gąbek oraz szczotek do ciała pod prysznicem i w kąpieli i pozwól relaksującej muzyce zmyć twoje troski. Sama rozkosz.

Szlafrok

Owiń się w luksus. Szlafrok GROHE SPA® w kolorze ciepłego, naturalnego drzewa został wyprodukowany ze 100% bawełny. Puszysty i o sporej wadze 550 g/m2, szlafrok jest dostępny w czterech rozmiarach: S, M, L i XL.

Ręczniki

Wyprodukowane są z tej samej 100% bawełny co szlafrok, z włókna wypełnionego maleńkimi pęcherzykami powietrza dla zwiększenia chłonności. Ręczniki GROHE SPA® wykończone są taśmą z kordonka i są dostępne w trzech rozmiarach: 30x50 cm, 50x100 cm and 80x150 cm.

Gąbka, rękawica kąpielowa i szczotka do ciała

Przeobraź swoją codzienną rutynę kąpieli w zabiegi w domowym spa. Wybierz naszą naturalną gąbkę morską bądź dwustronną rękawicę kąpielową do delikatnego mycia. Do stymulacji i ujędrnienia skóry wypróbuj naszą szczotkę do ciała z długą rączką i włosiem z kaktusa.