Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Filozofia geometrii

Nasze kolekcje zostały podzielone według trzech prostych grup geometrycznych. Formy kwadratowe stanowią koncept estetyczny naszej kolekcji Allure, w kolekcji GROHE Veris dominuje zmysłowy minimalistyczny romb a w kolekcji Atrio - koło.

Kolekcje GROHE SPA® zostały zaprojektowane w oparciu o proste formy geometryczne, dając architektom, projektantom i klientom możliwość stworzenia skoordynowanego i harmonijnego wnętrza domowego SPA. Uniwersalność tych trzech kształtów pozwala naszym kolekcjom na łączenie rozmaitych konceptów, od kanciastego minimalizmu do wnętrz o płynnych formach inspirowanych naturą.

Grandera

The Squircle

Nowa kolekcja Grandera™ w całości oparta została na GROHE squircle, czyli innowacyjnym kształcie geometrcznym, który łączy w sobie elementy kwadratu z komponentami koła tworząc jedną, zharmonizowaną całość. Rezultat końcowy stanowi linia unikatowych i ponadczasowych produktów, od eleganckich baterii po perfekcyjnie uksztaltowane prysznice górne, które ustalają nowe trendy i standardy estetyczne w łazience.

Grandera
Allure Brilliant Three-hole basin mixer

Kwadrat

Kwadrat jest podstawowym kształtem kosmopolitycznej architektury spotykanej w nowoczesnych, rozwijających się miastach. Kształt ten wywołuje skojarzenia z masywnością i siłą i ze względu na te przymioty jest często uznawany za formę męską.
Produkty z kolekcji Allure i Allure Brilliant rozpoczynają swoje geometryczne przeobrażenie od prostej formy czworobocznej.

Allure Brilliant
GROHE Veris Digital basin mixer

Romb

Romb, forma hybrydowa powstała ze zmysłowej metamorfozy prostokąta. Formy rombu stanowią wizualną interpretację filozofii zmysłowego minimalizmu GROHE - przyjaznej człowiekowi i nawołującej do interakcji. Linia GROHE Veris wykorzystuje łagodną estetykę kształtów rąbu wprowadzając harmonię w łazience.

Atrio jednootworowa bateria umywalkowa

Koło

Koło, nie mające początku ani końca, to najczystsza, płynna i zwarta forma geometryczna. Koło symbolizuje jedność, jego wszechstronność pozwala uzyskać precyzyjne proporcje i średnice, stwarzając poczucie porządku i ponadczasowości. Kolekcja Atrio reprezentuje złagodzoną interpretację nowoczesnej architektury wnętrz. Poczynając od okrągłej podstawy, każda kolekcja bazuje na czystej formie cylindrycznej oraz jej śmiałych nowatorskich wariacjach.

Atrio Classic
">