Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Rozwiązania prysznicowe GROHE

Rozwiązania prysznicowe GROHE

Twoje prywatne SPA

Doświadcz zalet SPA dopasowanego do Twoich potrzeb dzięki GROHE F-digital Deluxe. To kosmopolityczne rozwiązanie prysznicowe będzie stymulować wszystkie Twoje zmysły i przemieni łazienkę w przestrzeń do fizycznej, emocjonalnej i duchowej odnowy.

Systemy prysznicowe

Wybierz wydajność i niezawodność systemów prysznicowych GROHE. Wykorzystanie najnowszych technologi zapewnia wyjątkową wydajność oraz radość przy każdej kąpieli.

Prysznice ręczne i zestawy prysznicowe

Nasza kolekcja deszczownic, pryszniców ręcznych oraz pryszniców bocznych łączy wielokrotnie nagradzane wzornictwo z najnowszymi technologiami i najwyższej jakości materiałami. Prysznice GROHE EcoJoy® odzwierciedlają nasze dążenie do zrównoważonego rozwoju i zachęcają do codziennego oszczędzania wody.

Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne GROHE

Baterie termostatyczne GROHE zostały zaprojektowane z myślą o najwrażliwszym termometrze na świecie: twojej skórze. Rewlucyjna technologia zastosowana w ofercie baterii Grohtherm gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort pod prysznicem.

Baterie termostatyczne

Kolekcje łazienkowe GROHE

Doskonałe doznania pod prysznicem za każdym razem dzięki systemom prysznicowym GROHE. Wszystkie nasze prysznice ręczne i systemy prysznicowe wyposażone są w technologię GROHE DreamSpray® , która zapewnia regularny strumień wody, wypływający z każdej dyszy.

Kolekcje łazienkowe
Rodzaje strumieni GROHE

Rodzaje strumieni

Niech Twój codzienny prysznic stanie się hydroterapią dla ciała dzięki wykorzystaniu fizycznych właściwości wody. Prysznice GROHE dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach, a także z różnym designem do wyboru – każdy zaprojektowany, żeby dawać satysfakcję i przyjemność każdego dnia.

Rodzaje strumieni
GROHE Aquatunes

Dowiedz się więcej

Szukasz informacji na temat GROHE Aquatunes?

Przejdź do strony poświęconej produktowi.


GROHE Aquatunes