Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Luksusowe deszczownice

Przestronne pokoje kąpielowe stają się obecnie trendem, a co za tym idzie, zwiększa się również zapotrzebowanie na deszczownice o dużych rozmiarach.

Deszczownice

Rainshower system natryskowy

GROHE oferuje duży wybór swoich deszczownic, które pasują do różnych układów łazienki. Na przykład chromowana deszczownica Rainshower® Jumbo ma aż 400 mm średnicy i można ją przymocować do ściany lub sufitu za pomocą uchwytu.

Wszystkie deszczownice dostępne są z trzema powłokami do wyboru: Velvet Black, Moon White i Titanium, w ramach kolekcji systemów prysznicowych oraz baterii GROHE Ondus®, obsługiwanych elektronicznie.

Do pryszniców utrzymanych w minimalistycznym stylu polecamy deszczownice o prostokątnym kształcie, na przykład 40-calową deszczownicę Rainshower® F-Series, mocowaną bezpośrednio na suficie.

GROHE Produkty do Twojej kabiny prysznicowej

Prysznice ręczne

Rainshower Solo prysznic ręczny

Duży prysznic ręczny powinien oferować szeroką gamę strumieni do wyboru, które spełnią wymagania każdego użytkownika. Dzięki średnicy wynoszącej nawet 160 mm, prysznice ręczne GROHE doskonale łączą funkcje prysznica górnego i bocznego do kąpieli w wannie.

Technologia zastosowana w deszczownicach

Aby kąpiel sprawiała jak najwięcej przyjemności, niezbędne jest równomierne dostarczanie wody do każdego otworu natryskowego. Dlatego też warto wybrać deszczownicę, w której poszczególne otwory są zasilane niezależnie.

Jeśli masz twardą wodę w domu, poszukaj modelu z otworami natryskowymi wykonanymi z silikonu – pomoże to zapobiegać osadzaniu się na nich kamienia, wystarczy, że przetrzesz je dłonią w celu usunięcia zanieczyszczeń.

Design prysznicy ręcznych

Polecane produkty