Perfekcyjnie higieniczna czystość

PERFEKCYJNIE HIGIENICZNA CZYSTOŚĆ

Jak rozumiemy pojecie maksymalnej higieny? To czystość, którą gwarantuje technologia AquaCeramic, zapobiegająca rozwojowi bakterii powłoka HyperClean i samooczyszczające się ramiona natryskowe. Dzięki temu toaleta myjąca GROHE Sensia® Arena jest zawsze jasna i czysta.

PRAWDOPODOBNIE NAJCZYSTSZE MIEJSCE NA ZIEMI.

AquaCeramic

AquaCeramic

  • antybakteryjna powłoka
  • 100 lat trwałości
  • Ochrona przed osadami z kamienia
  • Jasny i czysty wygląd
Triple Vortex

Triple Vortex

  • Skuteczne, silne, potrójne spłukiwanie
  • Niskie zużycie wody
  • niezwykle dokładne usuwanie zanieczyszczeń
  • Oczyszcza całą muszę za jednym spłukiwaniem

PONIEWAŻ CZYSTOŚĆ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Automatyczne czyszczenie ramienia natryskowego

Automatyczne czyszczenie ramienia natryskowego

Przed i po każdym użyciu toalety myjącej typu GROHE Sensia® Arena uruchamia się program automatycznego czyszczenia, dzięki któremu masz całkowitą pewność, że ramiona natryskowe są czyste i bezpieczne.

Antybakteryjne ramiona natryskowe

Antybakteryjne ramiona natryskowe

Ramię natryskowe wykonano z materiału antybakteryjnego w 99,9%, certyfikowanego wg wyśrubowanych norm SIAA. Głowica natryskowa i ramię są więc wolne od drobnoustrojów przez cały czas.

Wymienna głowica natryskowa

Wymienna głowica natryskowa

Zachowaj uczucie bezpieczeństwa przez długie lata dzięki opcji wymiany głowicy natryskowej w razie potrzeby.

Osłona dyszy

Osłona dyszy

Obydwa ramiona natryskowe są chronione wewnątrz toalety za pomocą osłony z materiału antybakteryjnego w 99,9%, certyfikowanego przez SIAA.

GROHE AquaCeramic

GROHE AquaCeramic

GROHE AquaCeramics - Podwójna ochrona przed nieczystościami.Tworzy gładką powierzchnię, dzięki której do muszli nie przywierają żadne zanieczyszczenia ani zabrudzenia, a intensywne spłukiwanie z potrójnym wirem usuwa zanieczyszczenia z maksymalną skutecznością, nawet po jednym użyciu. Ta innowacyjna technika czyszczenia powierzchni działa na dwa sposoby. Wykorzystuje warstwę hydrofilową, aby zapobiegać przywieraniu osadów do muszli. Oprócz tego wykorzystuje nano-technologię, aby zapobiegać osadzaniu się kamienia i brudu na powierzchni. Powierzchnia AquaCeramic jest powlekana przed wypalaniem i działa przez ponad 100 lat! Nie uszkodzi jej nawet szorowanie. Wraz z wykończeniem HyperClean zapobiega powstawaniu nieczystości i bakterii, dzięki czemu porządki stają się jeszcze łatwiejsze, a powierzchnia lśni czystością jak nowa.

GROHE HyperClean

GROHE HyperClean

HyperClean - Bakterie są bez szans.Dzięki HyperClean Twoja łazienka jest higieniczna i czysta. Technologia wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać powstawaniu drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Podczas procesu szklenia dodawane jest wyjątkowo gładkie i wytrzymałe wykończenie, które zapobiega powstawaniu 99,9% bakterii, dzięki czemu Twoja ceramika jest lśniąco czysta i wolna od bakterii bez najmniejszego w wysiłku. Funkcja ta, certyfikowana przez Towarzystwo Technologii Przemysłowych do Wyrobów Antybakteryjnych, gwarantuje, że Twoja łazienka będzie miejscem bezpiecznym, czystym i wolnym od drobnoustrojów.

Wypróbuj toaletę myjącą GROHE Sensia® Arena i przekonaj się, na czym polega różnica.

Znajdź produkt w Twojej okolicy

CIESZ SIĘ FUNKJAMI DOPASOWANYMI DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

GROHE | Intelligent Care - BrOSZURA

Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz broszurę, żeby znaleźć więcej informacji.

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności