Perfekcyjnie higieniczna czystość

PERFEKCYJNIE HIGIENICZNA CZYSTOŚĆ

Jak rozumiemy pojecie maksymalnej higieny? To czystość, którą gwarantuje technologia AquaCeramic, zapobiegająca rozwojowi bakterii powłoka HyperClean i samooczyszczające się ramiona natryskowe. Dzięki temu toaleta myjąca GROHE Sensia® Arena jest zawsze jasna i czysta.

PRAWDOPODOBNIE NAJCZYSTSZE MIEJSCE NA ZIEMI.

AquaCeramic

AquaCeramic

 • antybakteryjna powłoka
 • 100 lat trwałości
 • Ochrona przed osadami z kamienia
 • Jasny i czysty wygląd
Triple Vortex

Triple Vortex

 • Skuteczne, silne, potrójne spłukiwanie
 • Niskie zużycie wody
 • niezwykle dokładne usuwanie zanieczyszczeń
 • Oczyszcza całą muszę za jednym spłukiwaniem

PLASMACLUSTER

 • to technologia wykorzystująca jony srebra
 • ujemne i dodatnie jony srebra uwalniane są wewnątrz i na zewnątrz toalety
 • aktywnie usuwa bakterie i czyni toaletę wolną od drobnoustrojów

PONIEWAŻ CZYSTOŚĆ TKWI W SZCZEGÓŁACH

PLASMACLUSTER

Technologia PlasmaCluster niszczy bakterie żyjące na powierzchni toalety – nawet te ukryte w jej najodleglejszych zakamarkach. Dzieje się tak dzięki uwalnianiu dodatnich i ujemnych jonów srebra, które niszczą negatywne działania mikrobów. Wykorzystaj naukę w służbie czystej, bezpiecznej toalety.

*PlasmaCluster i logo PlasmaCluster są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Sharp Corporation.

Automatyczne czyszczenie ramienia natryskowego

Automatyczne czyszczenie ramienia natryskowego

Przed i po każdym użyciu toalety myjącej typu GROHE Sensia® Arena uruchamia się program automatycznego czyszczenia, dzięki któremu masz całkowitą pewność, że ramiona natryskowe są czyste i bezpieczne.

Antybakteryjne ramiona natryskowe

Antybakteryjne ramiona natryskowe

Dysza natryskowa została wykonana z materiału, który jest w aż 99,9% antybakteryjny. Oznacza to, że elementy dyszy nieustannie zapobiegają namnażaniu się drobnoustrojów, zachowując bezwględną czystość.

Wymienna głowica natryskowa

Wymienna głowica natryskowa

Zachowaj uczucie bezpieczeństwa przez długie lata dzięki opcji wymiany głowicy natryskowej w razie potrzeby.

Osłona dyszy

Osłona dyszy

Obie dysze natryskowe chronią wnętrze muszli dzięki w 99,9% antybakteryjnej powłoce.

GROHE AquaCeramic

GROHE AquaCeramic

GROHE AquaCeramics - Podwójna ochrona przed nieczystościami.Tworzy gładką powierzchnię, dzięki której do muszli nie przywierają żadne zanieczyszczenia ani zabrudzenia, a intensywne spłukiwanie z potrójnym wirem usuwa zanieczyszczenia z maksymalną skutecznością, nawet po jednym użyciu. Ta innowacyjna technika czyszczenia powierzchni działa na dwa sposoby. Wykorzystuje warstwę hydrofilową, aby zapobiegać przywieraniu osadów do muszli. Oprócz tego wykorzystuje nano-technologię, aby zapobiegać osadzaniu się kamienia i brudu na powierzchni. Powierzchnia AquaCeramic jest powlekana przed wypalaniem i działa przez ponad 100 lat! Nie uszkodzi jej nawet szorowanie. Wraz z wykończeniem HyperClean zapobiega powstawaniu nieczystości i bakterii, dzięki czemu porządki stają się jeszcze łatwiejsze, a powierzchnia lśni czystością jak nowa.

GROHE HyperClean

GROHE HyperClean

HyperClean - Bakterie są bez szans.Dzięki HyperClean Twoja łazienka jest higieniczna i czysta. Technologia wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać powstawaniu drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Podczas procesu szklenia dodawane jest wyjątkowo gładkie i wytrzymałe wykończenie, które zapobiega powstawaniu 99,9% bakterii, dzięki czemu Twoja ceramika jest lśniąco czysta i wolna od bakterii bez najmniejszego w wysiłku. Funkcja ta, certyfikowana przez Towarzystwo Technologii Przemysłowych do Wyrobów Antybakteryjnych, gwarantuje, że Twoja łazienka będzie miejscem bezpiecznym, czystym i wolnym od drobnoustrojów.

Wypróbuj toaletę myjącą GROHE Sensia® Arena i przekonaj się, na czym polega różnica.

Znajdź produkt w Twojej okolicy

CIESZ SIĘ FUNKJAMI DOPASOWANYMI DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

GROHE | Intelligent Care - BrOSZURA

Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz broszurę, żeby znaleźć więcej informacji.

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności