Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Baterie kuchenne filtrujące wodę

GROHE BLUE®

Baterie kuchenne filtrujące wodę

Dźwiganie butelek z wodą to już przeszłość

Woda jest jedną z najbardziej fascynujących substancji na naszej planecie. Perferencje co do jej smaku są kwestią niezwykle indywidualną. System kuchenny GROHE Blue® został stworzony, żeby dostarczać wodę o walorach dopasowanych do wszystkich gustów. Lubisz wodę niegazowaną, lekko gazowaną, a może mocno nasyconą bąbelkami? Chciałbyś żeby była dostępna prosto z baterii w Twojej własnej kuchni? Twoje życzenie jest dla nas rozkazem.

  • GROHE Blue® to perfekcyjne rozwiązanie dla osób preferujących przefiltrowaną, niegazowaną wodę
  • Z kolei system kuchenny GROHE Blue® Blue® Chilled & Sparkling pozwoli uzyskać przefiltrowaną, schłodzoną i nasyconą gazem wodę

Filtrowana, schłodzona, gazowana

GROHE Blue łączy znakomity design z innowacyjną technologią. Wysoka wydajność filtra, jednostka chłodząca oraz karbonator dostarczają wodę, która jest korzystna dla Twojego organizmu

Temperatura i intensywność strumienia wody są regulowane, jak zazwyczaj, używając standardowego pokrętła, podczas gdy lewa dźwignia baterii ze zintegrowanym podświetleniem LED steruje wodą przefiltrowaną i schłodzoną.

Baterie GROHE mają charakterystyczna cechę - są bateriami o wyszukanym designie. Kolekcja GROHE Blue to nie tylko produkt bardzo dobrze opracowany pod względem technicznym, ale także estetyczny element wystroju kuchni. GROHE proponuje klasyczny model baterii GROHE Blue w wersji z wylewką w kształcie C lub U oraz GROHE Blue K7 lub także GROHE Blue Minta.

GROHE Blue K7
GROHE Blue Minta

GROHE Blue® Mono

GROHE Blue

Jeżeli nie chcesz rezygnować ze swojej obecnej baterii i równocześnie chciałbyś cieszyć się możliwościami GROHE Blue®, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie. Wersja ‘Mono’ baterii GROHE Blue®.

Bateria z jednym pokrętłem, smukła, o uniwersalnym designie może zostać wcielona w każdą aranżację kuchenną i będzie pasować do zdecydowanej większości zlewozmywaków.

Co jest największą zaletą tej baterii? Jest zaprojektowana tak, by móc napełnić każde naczynie, nawet tak wysokie, takie jak karafka GROHE Blue.

Ochrona środowiska naturalnego

GROHE EcoJoy

GROHE Blue® łączy wygodę i zdrowy styl życia w jednym - świadoma ochrona środowiska. W stosunku do zanieczyszczeń i zużycia energii spowodowanego przez wypełnienie i transportu butelkowanej wody mineralnej, filtrowanie wody z kranu ma nieznaczny wpływ na środowisko.

GROHE Blue® oszczędza zasoby i pieniądze, czy wiesz, że potrzeba aż siedem litrów wody, aby umieścić tylko jeden litr wody butelkowanej na półce w supermarkecie. Oszczędzamy również energię, nie musimy nosić cieżkich butelek do domu, czas i środki do ich recyklingu.

Oszczędzaj pieniądze z GROHE Blue®

Woda o doskonałym smaku z systemu kuchennego GROHE Blue® kosztuje tylko jedną piątą ceny wody butelkowanej markowych producentów.

Możesz ograniczyć zużycie energii i uniknąć gromadzenia ton zbędnego plasitku!

Oblicz już teraz, ile pieniędzy zaoszczędzisz dzięki GROHE Blue®!

Start GROHE Blue® Calculator