GROHE BLUE

Nie musisz już nosić ciężkich butelek z wodą

Woda jest jedną z najbardziej fascynujących substancji na naszej planecie. Perferencje co do jej smaku są kwestią niezwykle indywidualną. System kuchenny GROHE Blue został stworzony, żeby dostarczać wodę o walorach dopasowanych do wszystkich gustów. Wysoka wydajność filtra, butlaCO2 oraz jednostka chłodząca dostarczają wodę, która jest korzystna dla Twojego organizmu.

Lubisz wodę niegazowaną, lekko gazowaną, a może mocno nasyconą bąbelkami? Chciałbyś żeby była dostępna prosto z baterii w Twojej własnej kuchni? Twoje życzenie jest dla nas rozkazem.

GROHE BLUE

Doskonałe rozwiązanie do Twojego domu.

GROHE Blue Home

Doskonały do biur w małych i dużych firmach.

GROHE Blue Professional

Idealny wybór na start. Doskonale przefiltrowana woda.

GROHE Blue Pure

Schłodzona, gazowana czy wrząca woda?

Ochrona środowiska naturalnego

GROHE EcoJoy

GROHE Blue łączy wygodę i zdrowy styl życia w jednym - świadoma ochrona środowiska. W stosunku do zanieczyszczeń i zużycia energii spowodowanego przez wypełnienie i transportu butelkowanej wody mineralnej, filtrowanie wody z kranu ma nieznaczny wpływ na środowisko.

GROHE Blue oszczędza zasoby i pieniądze, czy wiesz, że potrzeba aż siedem litrów wody, aby umieścić tylko jeden litr wody butelkowanej na półce w supermarkecie. Oszczędzamy również energię, nie musimy nosić cieżkich butelek do domu, czas i środki do ich recyklingu.

Zamów filtry i butle z CO2

Powiązane tematy

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności