Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red®

GROHE Red®

Wrzątek bez czekania, prosto z twojej baterii kuchennej

Doświadcz wygody korzystania z wrzątku wprost ze swojej baterii kuchennej. Dzięki systemowi GROHE Red zapewniającemu stały i błyskawiczny dostęp do gorącej wody zaoszczędzisz czas na przygotowywaniu jedzenia, blanszowaniu warzyw czy myciu brudnych naczyń. Z GROHE Red możesz zapomnieć o elektrycznym czajniku, który tylko zajmuje miejsce na blacie kuchennym i zużywa więcej wody niż potrzebujesz. Tytanowy bojler systemu GROHE Red dostępny w dwóch rozmiarach: 4 i 8 litrów jest odporny na korozje i nie zmienia smaku wody. Co ważne, bateria została wyposażona w technologię CoolTouch, która sprawia, że jej powierzchnia zawsze pozostanie bezpieczna w dotyku, oraz blokadę ChildLock chroniącą małe dzieci przed przypadkowym włączeniem przepływu wrzątku. Unowocześnij swoją kuchnię z GROHE Red.

Znajdź salon sprzedaży
Broszura

Galeria

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Kitchen faucets with boiled water

30083DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
bateria z boilerem (4 litry)
30079DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
bateria z boilerem (8 litrów)
30145DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
bateria z boilerem (4 litry)
30156DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
bateria z boilerem (8 litrów)
bateria z boilerem (4 litry)
bateria z boilerem (8 litrów)
bateria z boilerem (4 litry)
bateria z boilerem (8 litrów)

GROHE Red®

Wrząca woda jak z czajnika

Czerp wrzątek prosto z baterii, która ma więcej funkcji niż tylko dostarczanie ciepłej i zimnej wody. Wybierz system GROHE Red®.

GROHE Red® jest czymś więcej niż tylko baterią kuchenną. To system kuchenny, który sprawi, że twoja kuchnia zyska nową jakość, funkcjonalność i wygodę. W kolekcji są baterie w dwóch rozmiarach: Duo i Mono oraz z rodzaje bojlerów: o pojemności 4 litrów oraz 8 litrów. Większy model Duo może zastąpić standardową baterię kuchenną - oferując oprócz wody zmieszanej, także wrzątek.

GROHE ChildLock

GROHE ChildLock

Blokada ChildLock nie wyklucza całkowicie możliwości poparzenia wodą o temperaturze 100 ° C , ale czyni to praktycznie niemożliwym: aby odkręcić wrzątek trzeba najpierw pociągnąć i dopiero potem przekręcić lewy uchwyt.
System przyjazny dziecku został niezależnie przetestowany oraz uzyskał certyfikat.
Jak używać blokady ChildLock
1.Pociągnij
2.Przekręć

GROHE Red®. Z korzyścią dla Ciebie i środowiska.

GROHE Red® udowadnia, że wygoda i ochrona środowiska nie muszą się wzajemnie wykluczać. Inaczej niż w przypadku gotowania wody w czajniku lub na kuchence, dzięki naszej innowacyjności możesz ogrzać tylko tyle wody, ile potrzebujesz. W podstawowym wersji GROHE Red® utrzymanie w bojlerze wody o temperaturze 100°C, po jej jednorazowym podgrzaniu kosztuje tylko 10 centów dziennie*.

GROHE Red filtr z głowicą

System filtrujący GROHE

Wyposażony w zintegrowany czterostopniowy system filtracji o wysokiej wydajności: żaden z dostępnych obecnie na rynku zaworów ciepłej wody nie ma tej innowacyjnej funkcji! Filtry GROHE Red™ oczyszczają wodę z metali ciężkich takich jak ołów i miedź oraz usuwają substancje, które psują zapach i smak wody, np. chlor i związki organiczne. Dostajesz świeżą, przefiltrowana wodę, by przygotować filiżankę przysznej kawy lub herbaty.

Pojemność: 600, 1500 lub 3000 litrów.
Wyposażony w zintegrowany czterostopniowy system filtracji o wysokiej wydajności:

">
GROHE Cool Touch

GROHE CoolTouch®
Technologia GROHE CoolTouch® chroni powierzchnię baterii przed nagrzaniem tak dobrze, że możesz jej dotykać bez najmniejszego ryzyka oparzenia się. Jest ona bezpieczna nawet dla dzieci. Nasi inżynierowie znaleźli rozwiązanie, aby poradzić sobie z ciekawością dziecka i roztargnieniem dorosłego.

Cool Touch

z systemem GROHE CoolTouch®

Cool Touch

bez systemu GROHE CoolTouch®