Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Duo bateria z boilerem (8 litrów)

30156DC0 - GROHE Red Duo bateria z boilerem (8 litrów)
  • stal nierdzewna
  • chrom
Numer produktu 30156DC0
Kod EAN 4005176904196
10,878.12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

Z baterią kuchenną GROHE Red Duo nie musisz już czekać na wrzącą wodę, aby zaparzyć herbatę lub kawę czy zblanszować warzywa . Dzięki 6 litrowej pojemności naszego bojlera możesz zrezygnować z użytkowania tradycyjnych czajników ze względu na natychmiastowy dostęp do wrzącej wody. Z myślą o Twoim komforcie wyposażyliśmy baterię w wysoką i obrotową wylewkę, która ułatwi napełnianie dużych, nieporęcznych garnków. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo Twojej rodziny i stworzyliśmy innowacyjną technologię GROHE CoolTouch ®. Jej zastosowanie gwarantuje bezpiecznie chłodną powierzchnię baterii, a dodatkowe zabezpieczenie ChildLock uniemożliwi przypadkowe uruchomienie przepływu gorącej wody przez dzieci . Aby nadać baterii eleganckiego wyglądu, pokryliśmy ją powłoką ze stali nierdzewnej. Teraz jej powierzchnia zachowa nieskazitelny wygląd i będzie łatwa w czyszczeniu. Uczyń swoją kuchnię funkcjonalną i ciesz się maksymalną wygodą z użytkowania GROHE Red Duo.

Najważniejsze cechy produktu

Oszczędzaj czas, z bojlerem natychmiastowo dostarczającym wrzątek

Bojler GROHE Red o pojemności 8 litrów pomoże Ci zrobić herbatę, sparzyć warzywa czy wysterylizować butelki do karmienia dzieci - szybko i bez wysiłku. Wygodny bojler do kuchni bez doprowadzonej ciepłej wody, został stworzony, żeby pasować do montażu pod każdym zlewozmywakiem kuchennym, zastępując podgrzewacz przepływowy. Zapewnia on 6 litrów wrzątku lub 15 litrów wody gorącej (50°C), płynącej prosto z baterii, uwalniając tym samym przestrzeń w Twojej kuchni - nie potrzebujesz już trzymać w niej czajnika. Ponadto nie będziesz już musiał czekać na zagotowanie wody - wygoda i oszczędność czasu w jednym!

Innowacyjna bateria ulepszająca kuchnię

Bateria GROHE Red Duo dostarcza zarówno zwykłą wodę kranową, jak i gotowaną, przefiltrowaną. Połączona bojlerem GROHE Red, stanowi świetne rozwiązanie dla kuchni, do których nie doprowadzono wody ciepłej. Oszczędzaj czas oraz energię i chroń środowisko naturalne z systemem kuchennym GROHE Blue!

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Screw coupling 46460000
2 Cap 46116DC0
3 Lever 46653DC0
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 13263DC0
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Combi boiler (EU) 40431000
8 Filter with filter head 40438000*
9 Mounting wrench 19017000*
10 Shorter mixed water lever 40621000*