Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Red Duo bateria z boilerem (4 litry)

30145DC0 - GROHE Red Duo bateria z boilerem (4 litry)
  • stal nierdzewna
  • chrom
Numer produktu 30145DC0
Kod EAN 4005176903779
9 200,40 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Red Duo to system kuchenny, który gwarantuje wysoką funkcjonalność oraz komfort w codziennych czynnościach jakie wykonujesz w swojej kuchni. Jej wysoka, obrotowa wylewka idealnie sprawdza się przy napełnianiu dużych i nieporęcznych garnków, a 4 litrowa pojemność bojlera umożliwi Ci stały dostęp do wrzącej wody. Bateria Red Duo to nie tylko wygoda użytkowania, ale również bezpieczeństwo Twojej rodziny. Dzięki zastosowaniu technologii ChildLock, unikniesz ryzyko przypadkowego uruchomienia wrzącej wody przez dzieci, a technologia GROHE CoolTouch czyni baterię bezpieczną w dotyku. Nasi eksperci zadbali również o trwałość i elegancję baterii. Dlatego jej powierzchnia wykonana jest ze stali nierdzewnej SuperSteel, która chroni ją przed zarysowaniami i nadaje jej eleganckiego wyglądu.

Najważniejsze cechy produktu

Mały bojler - duża wygoda

Bojler GROHE Red, o pojemności 4 litrów, to doskonałe ulepszenie do małych kuchni - zaprojektowany, żeby pasować do montażu pod każdą umywalką, zwolni przestrzeń zajmowaną do tej pory przez czajnik. Dostarczający do 3 litrów wrzątku na raz, prosto z baterii, oszczędza czas potrzebny do tej pory na gotowanie wody, sparzanie warzyw lub sterylizację butelek do karmienia dzieci.

Innowacyjna bateria ulepszająca kuchnię

Bateria GROHE Red Duo dostarcza zarówno zwykłą wodę kranową, jak i gotowaną, przefiltrowaną. Połączona bojlerem GROHE Red, stanowi świetne rozwiązanie dla kuchni, do których nie doprowadzono wody ciepłej. Oszczędzaj czas oraz energię i chroń środowisko naturalne z systemem kuchennym GROHE Blue!

Dostęp do gotującej się wody zabezpieczony certyfikowanym uchwytem bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów firmy GROHE. Ze specjalnym uchwytem ChildLock, aby uruchomić przepływ wrzątku w bateriach GROHE Red, należy pociągnąć specjalną blokadę i dopiero wtedy obrócić uchwyt. Zapobiega to przypadkowemu włączaniu przez dzieci, co zostało potwierdzone i certyfikowane przez niezależną firmę testującą.

Bateria bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej gorąca woda

GROHE CoolTouch to technologia zapewniająca dokładną izolację wewnętrznych kanałów wodnych od powierzchni baterii, dzięki czemu jest ona zawsze bezpieczna w dotyku, nawet gdy płynie z niej wrzątek. Jest to świetne rozwiązanie dla domów, w których obecne są małe dzieci - ochroni ich delikatną skórę przed oparzeniem.

Tytanowy bojler - wytrzymały i nie nadający wodzie metalicznego posmaku

Wszystkie bojlery z kolekcji GROHE Red są wykonane z tytanu. Ten najwyższej jakości materiał jest odporny na korozję i nawarstwianie się osadów wapiennych, a także znany ze swojej biokopatybilności. Ponadto nie nadaje wodzie metalicznego posmaku, więc zachowuje ona swój oryginalny, czysty smak.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

180° zakres obrotu wylewki, zwiększający elastyczność działania

Perfekcyjna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Wylewka obraca się płynnie w zakresie 180°, dając Ci pełną kontrolę i zapobiegając uderzeniom o otaczające baterię szafki lub ściany.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Screw coupling 46460000
2 Cap 46116DC0
3 Lever 46653DC0
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 13263DC0
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Single boiler without safety unit 40409000
8 Filter with filter head 40438001*
9 Mounting wrench 19017000*
10 Shorter mixed water lever 40621000*