Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Blue Mono Pure Zestaw startowy

31301001 - GROHE Blue Mono Pure Zestaw startowy

Opis produktu

Jesteś już zmęczony ciągłym przynoszeniem ciężkich zgrzewek wody do swojego domu? Bateria GROHE Blue® Mono Pure przyjdzie Ci z pomocą. Dzięki montowanemu pod zlewem filtrowi GROHE Blue® masz stały dostęp do świeżej, wolnej od zanieczyszczeń wody bez wychodzenia z domu! Czy wiesz, że filtracja wody to nie tylko troska o Twoje zdrowie? To także troska o środowisko i sprzęty gospodarstwa domowego. Już nie będzie konieczności usuwania uporczywego kamienia z czajnika, ekspresu do kawy, czy z żelazka. Z myślą o najwyższym komforcie podczas użytkowania baterii, wyposażyliśmy ją w obrotową, wysoką wylewkę, dzięki której z łatwością napełnisz, karafkę czy czajnik wodą. W celu zabezpieczenia powierzchni baterii przed zarysowaniami, pokryliśmy ją chromowaną powłoką StarLight®, której blask i higieniczną czystość zachowasz przez wiele lat.

Najważniejsze cechy produktu

Świeża, wolna od wapiennych osadów woda prosto z Twojej baterii

GROHE Blue zmienia zwykłą wodę kranową w czystą, filtrowaną wodę pitną o doskonałym smaku, zoptymalizowanym przez technologię inteligentnych filtrów. Woda GROHE Blue nie tylko smakuje świetnie - zobaczysz, że poprawia również smak Twojej kawy i herbaty. Ponieważ filtr usuwa z niej osady wapienne, jest idealna do użycia w czajnikach, garnkach lub ekspresach do kawy.

Czysta woda pitna dzięki 5-stopniowemu procesowi filtracji

Filtr GROHE Blue oszyszcza wodę nadając jej świeżego smaku, a to wszystko dzięki 5 stopniowemu procesowi filtracji wody. W momencie, gdy woda przechodzi prez filtr, usuwa on niepożądane substancje zapachowe, takie jak chlor i nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia np. cząsteczki metali ciężkch. Zmniejsza on także zawartość wapnia w wodzie, dbając o zachowanie jej idealnego PH. Wymiana filtra jest szybka i bezproblemowa - po prostu wyjmij stary wkład, a na jego miejsce włóż nowy - zajmie Ci to tylko kilka chwil!

Świeża, czysta woda z oddzielnej baterii

Z baterią GROHE Blue Mono, dźwiganie do domu butelek z wodą będzie należeć do przeszłości. Montowana oddzielnie, obok zwykłej baterii, dostarcza oczyszczoną wodę pitną o wspaniałym, świeżym smaku. Dzięki wysokiej wylewce, z łatwością napełnisz nawet duże karafki.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

140° zakres obrotu wylewki zapewniający wszechstronność użycia

Wylewka porusza się płynnie w zakresie 140°, dając dużą swobodę działania i zapobiegając uderzeniom w otaczające ją szafki lub ściany.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 perlator 13999000
2 Screw coupling 48201000
3 sterownik 48197000
4 zawór magnetyczny 42390000
4.1 sitko 42395000
5 WAS® trójnik 3/8" 41007000
6 głowica filtra 64508001
7 Filtr w rozmiarze S 40404001
8 filtr magnezowy 40691001*
9 Filtr z węglem aktywnym 40547001*
10 Filtr w rozmiarze M 40430001*
11 Filtr w rozmiarze L 40412001*

Oferta produktów

Baterie jednouchwytowe

Zestaw startowy
31345DC2
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zestaw startowy
31299DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zestaw startowy
Zestaw startowy
Zestaw startowy
33249DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Zestaw startowy

Zawory sztorcowe

Zestaw startowy
GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure

Czysta przyjemność

Pokaż kolekcję