Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Get Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

23238000 - Get Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
Numer produktu 23238000
Kod EAN 4005176910364
882,16 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

montaż jednootworowy
metalowa dźwignia
GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm
regulowany ogranicznik strumienia przepływu
opcjonalny ogranicznik temperatury (46 375 000)
GROHE StarLight powłoka chromowa
GROHE EcoJoy perlator 4.0 l/min
GROHE QuickFix system szybkiego montażu
opuszczany łańcuszek
giętkie węże przyłączeniowe
z zestawem prysznicowym w skład którego wchodzą:
słuchawka z wbudowanym przełącznikiem
uchwyt prysznicowy ścienny
wąż prysznicowy
można stosować przy ciśnieniu przepływu
1,0 - 5,0 bar

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46681000
2 Cap 46436000
3 Screw coupling 46460000
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 48280000
6 Shank fastening assembly 46671000
7 Chain 06815000
8 Non-return valve 08565000
9 Temperature limiter 46375000*
10 Socket spanner 19332000*
11 Mounting wrench 19017000*