GROHE SENSIA ARENA W HOTELACH ŚWIATOWEJ KLASY

Wiele z najlepszych hoteli na świecie wybrało już GROHE Sensia Arena.

WALDORF ASTORIA

BERLIN, NIEMCY
Elegancki i ponadczasowy hotel należący do nowojorskiej sieci został ulokowany w drapaczu chmur, z którego widok rozciąga się na znane na całym świecie berlińskie Zoo.

"Wybraliśmy GROHE, ponieważ ich konstrukcja jest dość klasyczna i bardzo dobrze pasuje do naszej ogólnej koncepcji, ponadto są one niezawodne i naprawdę wytrzymują próbę czasu!"
Xavier Pilloton, Architect & CEO, Inter Art Etudes
Photography: Noshe

LA CHENEAUDIÈRE

COLROY-LA-ROCHE, FRANCJA
Ten pięciogwiazdkowy hotel SPA oferuje swoim gościom ucieczkę od codzienności, a jego elegancki design zapiera dech w piersiach tak samo, jak widok na otaczające go góry.

Photography: Jonathan Savoie

Photography: Noshe

"Pokoje i łazienki w hotelu La Cheneaudière zostały zbudowane ponad trzydzieści lat temu - stało się to bardziej niż pilne, aby je wyremontować. Całkowicie je przeprojektowaliśmy, myśląć o przyszłości zarówno pod względem wykorzystanego materiału, jak i rodzaju wyposażenia. Sensia Arena GROHE jest z całą pewnością produktem przyszłości. "

Sarah Marc, Projart i Jean-Philippe Marc, Atelier d'architecture JP Marc

VESPER HOTEL

NOORDWIJK, HOLANDIA
Eklektyczna mieszanka stylu vintage i nowoczesności sugeruje, że to doskonałe miejsce dla osób kochających podróże, zaś hotel oferuje swoim gościom idealny punkt
do oglądania zachodów słońca.

Photography: Maarten Willemstein

Photography: Maarten Willemstein

Lubimy produkty GROHE, ponieważ mają bardzo nowoczesny, a jednocześnie klasyczny styl. Produkty GROHE i ceramika stają się integralną częścią projektu łazienki, co wygląda naprawdę dobrze.

Photography: Maarten Willemstein

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności