Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurostyle Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

23714003 - Eurostyle Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
Numer produktu 23714003
Kod EAN 4005176365058
579,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Eurostyle - jednouchwytowa bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa GROHE Eurostyle, to funkcjonalna doskonałość, zamknięta w niewielkim, metalowym korpusie. Za wygodę obsługi odpowiada ceramiczna głowica GROHE SilkMove, która zachwyci Cię precyzją i płynnością działania nawet przez 20 lat niezawodnej eksploatacji. Podobną trwałością odznacza się powłoka z chromu GROHE StarLight, którą pokryto stylową formę baterii. Jej odporność na uszkodzenia dorównuje łatwości czyszczenia, dzięki czemu wystarczy przetrzeć armaturę wilgotną ściereczką, by znów zalśniła jak nowa. Zadbano również o to, by korzystanie z baterii było jednocześnie oszczędne i pomagało chronić środowisko. Perlator GROHE EcoJoy, pozwala obniżyć zużycie wody do zaledwie 5,7 l/min - to nawet o 50% mniej, niż w rozwiązaniach proponowanych przez konkurencję! Ucieszy Cię także szybki montaż baterii GROHE Eurostyle - z systemem GROHE QuickFix potrwa on krócej, niż kiedykolwiek - przekonaj się o tym już dziś!

Najważniejsze cechy produktu

Wygodny zestaw odpływowy z wyciąganym łańcuszkiem

Potrzebujesz zestawu odpływowego do swojej umywalki? Dyskretnie ukryty z tyłu baterii wyciągany łańcuszek od zestawu odpływowego jest niemal niewidoczny, oferując pełną funkcjonalność i atrakcyjny design.

Wygodna wylewka o standardowej wysokości.

Standardowa wysokość wylewki jest idealna do wszystkich umywalek w tradycyjnym rozmiarze. Jej zbalansowany rozmiar jest niezwykle wygodny podczas wszelkich czynności - nieważne czy myjesz zęby, czy napełniasz wazon wodą.

Odseparowane wewnętrzne drogi wodne dla czystej, pitnej wody

Dzięki odseparowanym wewnętrznym drogom wodnym, woda płynąca z Twojej baterii, będzie wolna od ołowiu oraz niklu i bezpieczna do picia. Dla Twojego zdrowia, technologia ta jest na stałe zintegrowana z wylewką i zgodna z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości wody pitnej.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Bezproblemowy montaż baterii

Opracowany przez specjalistów GROHE system QuickFix dzięki przemyślanym rozwiązaniom i czytelnej instrukcji, skraca czas montażu baterii o nawet 40%, w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 lever 46951000
2 Cap 46492000
3 Screw ring 46815000
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 48159000
6 Chain 06815000
7 Shank fastening assembly 46671000
8 Socket spanner 19332000*
9 Mounting wrench 19017000*