Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurosmart Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M

2339410E - Eurosmart Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M

Opis produktu

Chcesz aby bateria umywalkowa znajdująca się w Twojej łazience łączyła niezawodność z gustownym wyglądem? GROHE Eurosmart jest tym czego potrzebujesz. Jej korpus przypominający geometryczny kształt walca delikatnie pochylonego do przodu niewątpliwie odzwierciedli charakter Twojej łazienki. Wyposażona w szereg innowacyjnych technologii, zapewni Ci komfort użycia i niezawodność każdego dnia. Precyzyjne wykonanie ceramicznej głowicy SilkMove®ES, przyczynia się do płynnej obsługi dźwigni oraz zachęca do racjonalnego zarządzania energią. Centralne położenie dźwigni uruchamia tylko zimną wodę w celu uniknięcia strat energii na jej ogrzanie a jeżeli potrzebujesz ciepłego strumienia wystarczy że obrócisz dźwignię w lewą stronę. Bateria umywalkowa GROHE Eurosmart wyposażona jest także w specjalny perlator EcoJoy™, który przyczynia się do redukcji poboru wody do 5,7l/min. Jego obecność nie wpływa na jakość przepływu strumienia ale sprawia , że jest on miękki i delikatny w dotyku. W trosce o zabezpieczeniu powierzchni baterii przed uszkodzeniami pokryliśmy ją chromowaną powłoką StarLight®. Dzięki niej GROHE Eurosmart promienieje blaskiem i będzie atrakcją dla oczu wszystkich, którzy odwiedzą Twoją łazienkę.

Najważniejsze cechy produktu

Wygodny zestaw odpływowy z wyciąganym łańcuszkiem

Potrzebujesz zestawu odpływowego do swojej umywalki? Dyskretnie ukryty z tyłu baterii wyciągany łańcuszek od zestawu odpływowego jest niemal niewidoczny, oferując pełną funkcjonalność i atrakcyjny design.

Wylewka średniej wysokości - perfekcyjna wszechstronność w Twojej łazience

Idealny balans baterii łazienkowej - wylewka średniej wysokości zapewnia sprawną obsługę i swobodne wykonywanie wszelkich zadań, które wykonujesz w łazience.

Technologia GROHE SilkMove ES – przyjemnie proste oszczędzanie energii

Inteligentna technologia w nowoczesnym domu. Ceramiczna głowica GROHE SilkMove ES umożliwia oszczędność energii - gdy uchwyt jest w ustawieniu "środkowym", po włączeniu baterii popłynie tylko woda zimna, co pozwoli zminimalizować straty energii zużywanej na jej ogrzanie. Aby włączyć przepływ wody ciepłej, po prostu przesuń uchwyt w lewo - płynnie i bez wysiłku.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 lever 46865000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Mousseur 48159000
5 Chain 06815000
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Mounting wrench 19017000*