Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurodisc Cosmopolitan Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32259002 - Eurodisc Cosmopolitan Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

Bateria zlewozmywakowa GROHE Eurodisc Cosmopolitan to niezawodność zamknięta w eleganckiej oprawie. Konstrukcja korpusu oparta na geometrycznych kształtach nada Twojej kuchni niepowtarzalnego charakteru. Wyposażona w wysoką, elegancko zakrzywioną wylewkę z możliwością jej obrotu w dwóch zakresach do wyboru (150° lub 360°), zapewnia nie tylko dużą elastyczność działania podczas kulinarnych wyzwań, ale również umożliwia napełnienie wysokich, nieporęcznych garnków. Projektując GROHE Eurodisc Cosmopolitan zadbaliśmy o najdrobniejszy detal, aby spełniała swoją funkcję przez lata. Dlatego wyposażyliśmy ją w ceramiczną głowicę Silkmove®, która zapewnia precyzyjną obsługę dźwigni i dba o błyskawiczne ustawienie odpowiedniej temperatury wody. Zainstaluj baterię GROHE Eurodisc Cosmopolitan w swojej kuchni i przekonaj się że z nią sprostasz wszystkim kulinarnym wyzwaniom.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Regulowany 3-stopniowo zakres obrotu wylewki

Wszechstronna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Dostosuj zakres obrotu wylewki do swoich potrzeb, wybierając pomiędzy 0°, 150° a 360°.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46741000
2 Screw coupling 46460000
3 Cartridge 46374000
4 Spout 13096000
4.1 Sealing washer Ø 13.5 x Ø 2.75 0128500M
4.2 Safety ring 0485300M
4.3 Mousseur 13928000
5 Shank fastening assembly 46249000
6 Mounting wrench 19017000*