Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurodisc Cosmopolitan Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

31122002 - Eurodisc Cosmopolitan Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

Jeżeli w kuchni, oprócz najwyższego poziomu funkcjonalności cenisz sobie luksusowy design, GROHE Eurodisc Cosmopolitan jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowa linia tej baterii została oparta na cylindrycznie zakrzywionej formie litery „U” i zwieńczona chromem StarLight®. Gwarantuje on lśniący jak diament blask powierzchni, a także chroni przed zarysowaniami i zmatowieniem. Restrykcyjne testy jakościowe wykazały, że nawet do 10 razy bardziej skutecznie od konkurencyjnych rozwiązań. Podobnym poziomem perfekcji może się poszczycić ceramiczna głowica SilkMove®. To właśnie ona odpowiada za precyzyjną obsługę dźwigni. Dzięki niej z niezwykłą lekkością wyregulujesz strumień i ciśnienie wody, nawet po wielu latach od zakupu baterii. Pozwoli Ci to przez długi czas cieszyć się udogodnieniami, jakie zapewniają wyciągana wylewka i pełny kąt obrotu 360°. Precyzyjne docieranie do każdego zakamarka zlewu, płukanie warzyw czy napełnianie dużych garnków nigdy nie było tak proste! Poczuj się jak prawdziwy szef kuchni i zaproś ekskluzywną baterię GROHE Eurodisc Cosmopolitan do swojego domu.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Wyciągana wylewka dla jeszcze większej swobody wykonywania kuchennych prac

Dla większej swobody i wszechstronności użycia, bateria została wyposażona w wyciąganą wylewkę, która ułatwi mycie zlewu, płukanie warzyw, czy napełnianie dużych naczyń. Możesz także wybrać między strumieniem perlatora a prysznicowym, a po wyłączeniu przepływu, ustawienia wrócą do początkowych.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46741000
2 Screw coupling 46460000
3 Cartridge 46374000
4 Extractable shower 46757000
4.1 Mousseur 13929000
4.2 Non-return valve 08565000
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46346000
7 Quick coupling 46315000
8 Socket spanner 19332000*