Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Eurodisc Cosmopolitan Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

3246920E - Eurodisc Cosmopolitan Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3246920E - Eurodisc Cosmopolitan Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

Opis produktu

Jeżeli szukasz armatury, która wyróżni Twoją łazienkę na pierwszy rzut oka, bateria GROHE Eurodisc Cosmopolitan będzie doskonałym wyborem. Jej elegancka linia wzornicza, oparta na cylindrycznych kształtach, przykuje uwagę każdego kto wejdzie do pomieszczenia. By jeszcze bardziej podkreślić ten atrakcyjny design, całość otuliliśmy lśniącym chromem StarLight®. Gwarantuje on nieskazitelny blask diamentu, odporność na zarysowania i zmatowienie. Podobnym poziomem doskonałości może poszczycić się ceramiczna głowica SilkMove®, odpowiedzialna za płynną obsługę dźwigni. Dzięki niej zyskujesz pewność, że nawet po wieloletniej i intensywnej eksploatacji, z niezwykłą precyzją i lekkością wyregulujesz strumień wody. Będzie on tak samo pełny jak zwykle, pomimo zastosowania oszczędnościowego perlatora EcoJoy®. Ta technologia pozwala zredukować zużycie cennego surowca naturalnego nawet o połowę, bez utraty wydajności. Postaw na 80-letnie doświadczenie inżynierów GROHE i zaproś elegancką baterię Eurodisc Cosmopolitan do swojej łazienki.

Najważniejsze cechy produktu

Gładka powierzchnia baterii, bez zestawu odpływowego

Jeśli nie potrzebujesz zestawu odpływowego, to ta bateria z gładką, smukłą powierzchnią jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wygodna wylewka o standardowej wysokości.

Standardowa wysokość wylewki jest idealna do wszystkich umywalek w tradycyjnym rozmiarze. Jej zbalansowany rozmiar jest niezwykle wygodny podczas wszelkich czynności - nieważne czy myjesz zęby, czy napełniasz wazon wodą.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Montaż baterii szybszy, niż kiedykolwiek, dzięki systemowi GROHE QuickFix Plus

Czytelna instrukcja i głęboko przemyślany projekt naszych baterii to gwarancja montażu szybszego aż o 40% w stosunku do rozwiązań konkurencji.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Technologia SpeedClean - łatwo, szybko i czysto

Nazwa mówi wszystko - technologia Speed Clean pozwala na szybkie usunięcie osadów wapiennych z silikonowych dysz baterii - wystarczy przetrzeć je ręką. Oszczędza mnóstwo czasu i energii!

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46738000
2 Cap 46492000
3 Screw coupling 46460000
4 Cartridge 46374000
5 Laminar flow straightener 13955000
6 Shank fastening assembly 46645000
7 Socket spanner 19332000*
8 Mounting wrench 19017000*
Concetto New
Broszura
Concetto New