Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Essence Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

30269DC0 - Essence Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • stal nierdzewna
Numer produktu 30269DC0
Kod EAN 4005176314919

Opis produktu

Bateria zlewozmywakowa GROHE Essence to połączenie szeregu funkcji zamkniętych w eleganckiej oprawie. Wyposażona w wysoką, obrotową wylewkę usprawni prace wykonywane w kuchni. Regulowany kąt obrotu w zakresie (0°, 150°, 360°) możesz dostosować do swoich potrzeb blokując go na jednym z trzech ustawień do wyboru. Teraz napełnianie wysokich garnków czy zmywanie trudno czyszczących się naczyń będzie przyjemnie proste! Aby obsługa baterii była bezawaryjna i cieszyła się wieloletnią eksploatacją w jej wnętrzu umieściliśmy ceramiczną głowicę SilkMove®. Dzięki niej w zaledwie kilku chwil wyregulujesz odpowiednią temperaturę i ilość przepływu wody a obsługa dźwigni będzie płynna i lekka. Całość baterii pokryta jest powłoką ze stali nierdzewnej SuperSteel która jest nawet o 10 razy trwalsza na uszkodzenia od tradycyjnych powłok zapewniając nieskazitelny i higieniczny wygląd przez wiele lat.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

Regulowany 3-stopniowo zakres obrotu wylewki

Wszechstronna funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Dostosuj zakres obrotu wylewki do swoich potrzeb, wybierając pomiędzy 0°, 150° a 360°.

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46927DC0
2 Cartridge 46580000
3 L-spout 13376DC0
3.1 Mousseur 48270000
3.2 Sealing washer Ø 13.5 x Ø 2.75 0128500M
3.3 Safety ring 4826600M
4 Shank fastening assembly 46671000
5 Mounting wrench 19017000*