Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32663001 - Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

Chcesz w nowoczesny i stylowy sposób wyposażyć swoją kuchnię? GROHE Concetto z uwagi na swoją najwyższą funkcjonalność jest niewątpliwie niezbędna podczas kulinarnych działań. Obrót jej wysokiej, stylowej wylewki możesz dostosować do swych własnych potrzeb ustawiając jej kąt obrotu w zakresie 0°, 150° lub 360°. Zapewnia to dużą swobodę podczas napełniania wysokich garnków, jak również usprawnia mycie uporczywie brudnych naczyń. W jej wnętrzu kryje się rzetelnie wykonana głowica SilkMove®, która dba o błyskawiczne ustawienie żądanej intensywności i temperatury wody. Teraz możesz cieszyć się idealnie płynącą wodą i niezawodnością liczoną w latach. Z myślą o tym, aby bateria współgrała z wnętrzem Twojej kuchni pokryliśmy ją chromowaną powłoką GROHE StarLight®. Jest ona nie tylko perfekcyjnie gładka i lśniąca ale również odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki której zachowa swój nieskazitelny wygląd przed długi czas.

Najważniejsze cechy produktu

Wyciągana wylewka dla jeszcze większej swobody wykonywania kuchennych prac

Dla większej swobody i wszechstronności użycia, bateria została wyposażona w wyciąganą wylewkę, która ułatwi mycie zlewu, płukanie warzyw, czy napełnianie dużych naczyń. Możesz także wybrać między strumieniem perlatora a prysznicowym, a po wyłączeniu przepływu, ustawienia wrócą do początkowych.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46754000
2 Cartridge 46374000
3 Screw coupling 46460000
4 Extractable shower 46757000
4.1 Mousseur 13929000
4.2 Non-return valve 08565000
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46346000
7 Coupling piece 46338000