Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

31483001 - Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

W nowoczesnej kuchni liczy się elegancki design i najwyższa ergonomia. Dlatego inżynierowie GROHE zaprojektowali baterię zlewozmywakową Concetto. Jej stylowy design opiera się na opływowych formach, kształcie litery „C” i zwieńczeniu lśniącym chromem StarLight®. Dzięki niemu powierzchnia nie tylko nieskazitelnie błyszczy, ale także jest skutecznie chroniona przed uszkodzeniami i matowieniem. Podobną trwałość gwarantuje zamknięta w korpusie głowica SilkMove®. Zapewnia ona lekką i płynną obsługę dźwigni, co pozwoli Ci w pełni cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami baterii. Wysoka wylewka o pełnym kącie obrotu 360 stopni z wyciąganą końcówką i przełącznikiem strumienia, pomoże Ci sprostać każdemu wyzwaniu podczas gotowania. Napełnianie dużych garnków wodą, blanszowanie warzyw czy płukanie owoców nigdy wcześniej nie było tak proste! Równie bezproblemowe będzie usuwanie osadów wapiennych z perlatora, dzięki wykonaniu go w technologii SpeedClean®, umożliwiającej łatwe usuwanie zanieczyszczeń. Spraw by codzienne przygotowywanie posiłków stało się przyjemnością i zaproś do swojego domu GROHE Concetto.

Najważniejsze cechy produktu

Komfortowa, wyciągana wylewka z 2 strumieniami wody do wyboru

Niezależnie od tego, czy myjesz zlew, płuczesz warzywa, czy napełniasz garnki - wyciągana wylewka z solidnego metalu daje Ci maksimum swobody w kuchni. Wciśnij przycisk, żeby zmienić strumień ze skoncentrowanego na prysznicowy i ciesz się wszechstronnością, jakiej wcześniej nie znałeś.

GROHE Easy Dock - automatyczne chowanie wyciąganej wylewki

System EasyDock, w połączeniu ze specjalnym, obciążonym wężem w technologii Glideflex, pozwala gładko i płynnie schować wyciąganą wylewkę z powrotem na miejsce i znacznie przyspiesza montaż baterii.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Technologia SpeedClean zapobiegająca odkładaniu się osadów wapiennych

Z technologią SpeedClean, odkładanie się wapiennych osadów na twojej baterii, natrysku lub wyciąganej wylewce nigdy więcej nie będzie już problemem. Wszystkie końcówki natrysków i wylewek są wyposażone w elastyczne silikonowe dysze, które wystarczy delikatnie przetrzeć, żeby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Pozbędziesz się ich szybko i bez monotonnego szorowania.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46754000
2 Cartridge 46374000
3 Screw coupling 46460000
4 Pull out spray 46857000
4.1 Non-return valve 08565000
4.2 Flow straightener 13997000
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46346000
7 Coupling piece 46338000