Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

31209001 - Concetto Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″
  • chrom
Numer produktu 31209001
Kod EAN 4005176891045
1,867.14 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

GROHE Concetto to wyjątkowa bateria zlewozmywakowa, która łączy funkcjonalność, stylowy wygląd i bezpieczeństwo. Wyposażyliśmy ją w dodatkowy zawór odcinający, dzięki któremu z łatwością odłączysz dopływ wody do zmywarki podczas nieobecności w domu. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż nie musisz już poszukiwać kosztownych i trudnych w instalacji zaworów. Zadbaliśmy także o to, aby bateria swoją funkcjonalnością wyszła naprzeciw wymaganiom jakie stawiasz armaturze kuchennej. Jej 140° obrót wysokiej wylewki zapewnia swobodne korzystanie z dwukomorowego zlewu i sprawi, że codzienne zmywanie naczyń będzie o wiele prostsze. Z myślą o wieloletniej eksploatacji baterii w jej wnętrze wbudowaliśmy ceramiczną głowicę SilkMove®, która zapewnia błyskawiczne ustawienie właściwej temperatury i intensywności przepływu. Całość baterii pokryliśmy lśniącą powłoką GROHE StarLight®, która zabezpiecza powierzchnię baterii przed zarysowaniami, czyniąc ją higienicznie czystą.Jeśli szukasz rozwiązania, które łączy doskonały wygląd i łatwość użycia to GROHE Concetto jest właśnie dla Ciebie.

Najważniejsze cechy produktu

Zadbaj o bezpieczeństwo - bateria z zaworem odcinającym

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na możliwość odłączenia dopływu wody do swojej zmywarki, wybierz baterię z dodatkowym zaworem odcinającym. Działający na tej samej zasadzie co funkcja AquaStop w pralkach, pomoże uchronić Twoją zmywarkę przed konsekwencjami niekontrolowanego poboru wody.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

140° zakres obrotu wylewki zapewniający wszechstronność użycia

Wylewka porusza się płynnie w zakresie 140°, dając dużą swobodę działania i zapobiegając uderzeniom w otaczające ją szafki lub ściany.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46822000
2 Cap 46492000
3 Screw ring 46815000
4 Cartridge 46374000
5 Mousseur 06574000
6 Seal kit 46760000
7 Ceramic headpart 46318000
8 Handle for shut-off valve 46767000
9 Shank fastening assembly 46249000
10 Socket spanner 19332000*
11 Mounting wrench 19017000*

Oferta produktów

Umywalka

32207001
chrom
Dodaj do notatnika
589.91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS
20216001
chrom
Dodaj do notatnika
1,407.12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar L
19575001
chrom
Dodaj do notatnika
1,039.10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S
23450001
chrom
Dodaj do notatnika
855.10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23451001
chrom
Dodaj do notatnika
784.74 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
2338010E
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2338110E
chrom
Dodaj do notatnika
714.38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3224010E
chrom
Dodaj do notatnika
714.38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3220610E
chrom
Dodaj do notatnika
714.38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
32204001
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
2338510E
chrom
Dodaj do notatnika
714.38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23060001
chrom
Dodaj do notatnika
865.92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
3220410E
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

Prysznic

19345001
chrom
Dodaj do notatnika
865.92 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
32210001
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24053001
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa

Wanna

13280001
chrom
Dodaj do notatnika
530.38 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa
13281001
chrom
Dodaj do notatnika
708.97 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Wylewka wannowa z przełącznikiem
19346001
chrom
Dodaj do notatnika
887.57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
32212001
chrom
Dodaj do notatnika
1,131.32 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
32211001
chrom
Dodaj do notatnika
887.57 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
24054001
chrom
Dodaj do notatnika
811.80 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa

Zawory sztorcowe

32207001
chrom
Dodaj do notatnika
589.91 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy Rozmiar XS

Bidet

32208001
chrom
Dodaj do notatnika
736.03 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar S

Akcesoria

18391001
 
Dodaj do notatnika
194.83 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
półka na kosmetyki

Zlewozmywak

30273001
chrom
Dodaj do notatnika
1,450.42 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31128001
chrom
Dodaj do notatnika
1,087.81 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31129001
chrom
Dodaj do notatnika
1,320.53 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31209001
chrom
Dodaj do notatnika
1,867.14 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31210001
chrom
Dodaj do notatnika
1,704.78 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31132001
chrom
Dodaj do notatnika
1,293.47 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32667001
chrom
Dodaj do notatnika
909.22 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32659001
chrom
Dodaj do notatnika
947.10 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
30273DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1,964.56 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31128DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1,407.12 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31129DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1,721.02 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31214001
chrom
Dodaj do notatnika
1,553.24 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32663DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
1,699.37 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31491DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
2,684.35 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31491000
chrom
Dodaj do notatnika
2,088.17 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32661DC3
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
31483DC2
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
32663DC3
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
Concetto

Concetto

Funkcjonalna wydajność i czystość designu

Pokaż kolekcję