Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

BauLoop Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

23336000 - BauLoop Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
  • chrom
Numer produktu 23336000
Kod EAN 4005176934407
395,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT

Opis produktu

montaż jednootworowy
metalowa dźwignia
GROHE Longlife głowica ceramiczna 28 mm
GROHE StarLight powłoka chromowa
GROHE EcoJoy perlator 5,7 l/min
system szybkiego montażu
opuszczany łańcuszek
giętkie węże przyłączeniowe

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46695000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Chain 06815000
5 Mousseur 48159000
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Mounting wrench 19017000*

Oferta produktów

Umywalka

20422000
chrom
Dodaj do notatnika
324,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy 1/2" Rozmiar XS
23335000
chrom
Dodaj do notatnika
416,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23336000
chrom
Dodaj do notatnika
395,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S
23337000
chrom
Dodaj do notatnika
395,08 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar S

Prysznic

29080000
chrom
Dodaj do notatnika
649,44 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
23340000
chrom
Dodaj do notatnika
416,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria prysznicowa

Wanna

29081000
chrom
Dodaj do notatnika
708,97 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa
23341000
chrom
Dodaj do notatnika
514,14 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria wannowa

Zawory sztorcowe

20422000
chrom
Dodaj do notatnika
324,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Zawór sztorcowy 1/2" Rozmiar XS

Bidet

23338000
chrom
Dodaj do notatnika
416,72 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria bidetowa 1/2"

Zlewozmywak

31368000
chrom
Dodaj do notatnika
551,86 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2"
BauLoop

BauLoop

Wysoka ergonomia dla nowoczesnych łazienek

Pokaż kolekcję
Concetto New
Broszura
Concetto New