Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Atrio Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

19395000 - Atrio Bateria termostatyczna do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody

Opis produktu

Z baterią termostatyczną GROHE Atrio Twoja łazienka nabierze niezwykłego wyglądu. Jej uchwyty przypominające literę ‘Y’ stanowią elegancki dodatek do Twojej łazienki a powłoka z chromu StarLight® czyni powierzchnię baterii odporną na uszkodzenia nadając jej tym samym nieskazitelnego blasku. Wyposażona w ceramiczną głowicę Turbostat® pozwoli Ci zapomnieć o nieprzyjemnym wahaniu temperatury i ciśnienia wody podczas kąpieli. Reaguje ona na jej zmianę i odpowiednio ustawia przepływ - abyś mógł cieszyć się jej idealnym funkcjonowaniem. Z myślą o uniemożliwieniu zwiększenia temperatury przez dzieci wyposażyliśmy korpus w dodatkowy przycisk SafeStop. Tylko jego użycie i jednoczesne przekręcenie uchwytu pozwala zwiększyć temperaturę powyżej 38°C. Dzięki temu masz pewność że najmłodsi domownicy są bezpieczni w Twojej łazience. Należy pamiętać, że do instalacji GROHE Atrio wymagany jest element podtynkowy GROHE Rapido T 35 500 000.

Najważniejsze cechy produktu

Technologia GROHE TurboStat – zawsze idealne temperatura i ciśnienie wody

Precyzyjna technologia budowy baterii termostatycznej, pozwala jej w ciągu ułamków sekund reagować na zmiany temperatury oraz ciśnienia wody w instalacji i utrzymać je na stałym, ustawionym przez użytkownika poziomie.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Przycisk SafeStop – ochrona skóry przed oparzeniami

Ten przycisk zabezpieczający ustawiono w ten sposób, aby niemożliwe było przypadkowe ustawienie temperatury wody wyższej, niż 38°C - przydatne rozwiązanie dla domów z dziećmi lub osobami starszymi. Dzięki możliwościom zmiany temperatury granicznej, dostosujesz działanie blokady do własnych potrzeb.

Przełącznik AquaDimmer - sprawne przełączanie się pomiędzy wylewką i prysznicem

Przełączenie pomiędzy wylewką i prysznicem lub deszczownicą jest łatwe z AquaDimmerem - za pomocą jednego pokrętła kontrolujesz ciśnienie i zmieniasz wyjścia wody.

System oznaczeń GROHE EasyLogic – intuicyjna i swobodna obsługa baterii

Oznaczenia pokazujące temperaturę znajdują się na powierzchni baterii, a nie na uchwytach, dlatego od razu widać, w którą stronę przekręcić, żeby ochłodzić lub ocieplić wodę. Zaprojektowano je w taki sposób, żeby nikt nie miał problemu z obsługą armatury.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Handle Atrio Ypsilon 47289000
1.1 Snap insert 08943000
2 Temperature scale handle 06676000
3 Handle for shut-off valve 06654000
4 Escutcheon 47326000
5 Aquadimmer 47364000
6 Adapter 12701000
7 Socket spanner 19332000*
8 Extension set 27.5 mm 47781000*