Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Allure Brilliant Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M

23029000 - Allure Brilliant Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
  • chrom
  • hard graphite
  • cool sunrise
  • polished nickel
  • brushed hard graphite
  • brushed cool sunrise
  • brushed nickel
  • brushed warm sunset
Numer produktu 23029000
Kod EAN 4005176898709

Opis produktu

montaż jednootworowy
GROHE SilkMove głowica ceramiczna 28 mm
ogranicznik temperatury
GROHE StarLight powłoka chromowa
GROHE EcoJoy ogranicznik przepływu 5,0 l/min.
GROHE QuickFix system szybkiego montażu
wylewka ze zintegrowanym perlatorem
zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4"
giętkie węże przyłączeniowe
min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar

Najważniejsze cechy produktu

Łatwy w obsłudze zestaw odpływowy z cięgnem

Dyskretny i łatwy w obsłudze zestaw odpływowy - pociągnij za cięgno żeby go otworzyć, wciśnij żeby zamknąć.

Wylewka średniej wysokości - perfekcyjna wszechstronność w Twojej łazience

Idealny balans baterii łazienkowej - wylewka średniej wysokości zapewnia sprawną obsługę i swobodne wykonywanie wszelkich zadań, które wykonujesz w łazience.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

GROHE EcoJoy - oszczędność wody każdego dnia

Zmniejsz zużycie wody nawet o 50%, bez pogorszania wydajności, z technologią GROHE EcoJoy! Od teraz możesz cieszyć się pełnym przepływem, oszczędzając jednocześnie pieniądze.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Bezproblemowy montaż baterii

Opracowany przez specjalistów GROHE system QuickFix dzięki przemyślanym rozwiązaniom i czytelnej instrukcji, skraca czas montażu baterii o nawet 40%, w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46793000
2 Fitting ring 46715000
3 Cartridge 46580000
4 Race 46794000
5 Pop-up rod 46787000
6 Shank fastening assembly 46249000
7 Waste set 1 1/4" 28910000
7.1 Plug for waste set 1 1/4" 07182000
7.2 Eccentric rod 07052000
8 Mounting wrench 19017000*
9 Ball rod 07341000*

Oferta produktów

Umywalka

23029EN0
brushed nickel
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23109AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
23109A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
20344AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar L
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar S
2-otworowa bateria umywalkowa Rozmiar M
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar S
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
Trzyotworowa bateria umywalkowa 1/2" Rozmiar S
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029GN0
brushed cool sunrise
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029DL0
brushed warm sunset
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029BE0
polished nickel
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
20344DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
20344GL0
cool sunrise
Dodaj do notatnika
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
20344A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Trzyotworowa bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M
23029AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23029DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar M
23114AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL

Prysznic

Uchwyt prysznicowy ścienny
Kolanko przyłączeniowe ścienne, DN 15
19796AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Element zewnętrzny zaworu podtynkowego
19798AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Przełącznik pięciodrożny
Element zewnętrzny zaworu podtynkowego
Przełącznik pięciodrożny
19789AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
Jednouchwytowa bateria prysznicowa
24099DC0
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody
24099AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody
Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjśc wody

Wanna

Jednouchwytowa bateria wannowa
19785A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa
19785DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa
19785AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Jednouchwytowa bateria wannowa
4-otworowa bateria wannowa
23119AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
Wolnostojąca bateria wannowa
Wolnostojąca bateria wannowa
Wylewka wannowa do montażu podłogowego
Wylewka wannowa
wylewka kaskadowa
23119DA0
warm sunset
Dodaj do notatnika
Wolnostojąca bateria wannowa
23119A00
hard graphite
Dodaj do notatnika
Wolnostojąca bateria wannowa
Jednouchwytowa bateria wannowa
13319AL0
brushed hard graphite
Dodaj do notatnika
wylewka kaskadowa

Bidet

Jednouchwytowa bateria bidetowa, DN 15 Rozmiar M

Akcesoria

uchwyt ze szklanką
Wieszak na ręcznik
Wieszak na ręcznik kąpielowy
uchwyt z dozownikiem mydła
Haczyk na płaszcz kąpielowy
Szczotka toaletowa kpl.
Półka ze szklanką
półka z mydelniczką
Allure Brilliant

Allure Brilliant

Diamentowa precyzja

Pokaż kolekcję
GROHE SPA® Collections
Broszura
GROHE SPA® Collections

GROHE SPA® system natryskowy na miarę